Montáž pro optiku 30mm na Picatinny - kroužky UTG RGWM-30H4 Accushot High (2ks)
    3-4 týždne
    3-4 týždne
    Výrobca:  UTG-Leapers
    Číslo produktu: RGWM-30H4
    Sledovať dostupnost - Montáž pro optiku 30mm na Picatinny - kroužky UTG RGWM-30H4 Accushot High (2ks)
    Chcem byť informovaný až bude tovar na sklade
    Doporučené príslušenstvo (všetko skladom):
    Pouzdro MilTec MOLLE Belt Pouch Small / 17x5x12cm Green
    Tento produkt je dostupný tiež v nasledujúcich variantách:
    Popis
    Kod RGWM-30H4
    Montáž určená pro montážní lišty dle standartu Picatinny (MIL-Std 1913)/ Weaver
    A = 37 mmRGWM 1
    B = 22 mm
    C =  21 mm
    Vnější průměr objektivu maximálně 74 mm
    Vyrobeno ze slitiny leteckého hliníku s matným černým zakončením.
    rgpm-rgwmjpg
    Hodnotenie
    Užívateľská recenzia - Montáž pro optiku 30mm na Picatinny - kroužky UTG RGWM-30H4 Accushot High (2ks)