Montáž pro optiku 30mm na Picatinny - kroužky UTG RGWM-30L4 Accushot Low (2ks)
    Na sklade
    Na sklade v eshope: 1 ks
    Výrobca:  UTG-Leapers
    Číslo produktu: RGWM-30L4
    Tento produkt je dostupný tiež v nasledujúcich variantách:
    Popis
    Kod RGWM-30L4
    Jednodílná montáž určená pro montážní lišty dle standartu Picatinny (MIL-Std 1913)/ Weaver
    A = 24 mmRGWM 1
    B = 9 mm
    C =  21 mm
    Vnější průměr objektivu maximálně 47 mm
    Material: hlinik
    rgpm-rgwmjpg
    Hodnotenie
    Užívateľská recenzia - Montáž pro optiku 30mm na Picatinny - kroužky UTG RGWM-30L4 Accushot Low (2ks)