Montáž pro optiku 30mm na Picatinny - kroužky UTG RGWM-30M4 Accushot Medium (2ks)
    Na sklade
    Na sklade v eshope: 3 ks
    Výrobca:  UTG-Leapers
    Číslo produktu: RGWM-30M4
    Tento produkt je dostupný tiež v nasledujúcich variantách:
    Popis
    Kod RGWM-30M4
    Montáž určená pro montážní lišty dle standartu Picatinny (MIL-Std 1913)/ Weaver
    A = 29 mm
    RGWM 1
    B = 14 mm
    C = 21 mm
    Vnější průměr objektivu maximálně 57 mm
    Vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny,povrch černě eloxovaný - matný.
    Montáž je jištěná proti posunu na montážní liště příčným čepem.
    Vnitřní plocha kroužku potažená syntetickou páskou.
    rgpm-rgwmjpg
    Hodnotenie
    Užívateľská recenzia - Montáž pro optiku 30mm na Picatinny - kroužky UTG RGWM-30M4 Accushot Medium (2ks)